Przesiewacze – video z prezentacji zainspirowanej ideą TEDx

Grupa WOLFF KRZYSZTOF WNĘK
KRZYSZTOF WNĘK – jestem do Twojej dyspozycji
Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu

Nie odbieram? Kliknij! Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail – na pewno odpowiem, lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

  Girl in a jacket

  Projekt
  Girl in a jacket

  Dostawa
  Girl in a jacket

  Montaż
  Girl in a jacket

  Uruchomienie
  Girl in a jacket

  Serwis

  18 minut… Czy to dużo, czy mało, aby w wyczerpujący sposób zaprezentować swoją pasję, czy przekonać odbiorców o wartości swojej wizji, lub omówić efekty wielomiesięcznego projektu?

  “18 minut to idealny czas, aby opowiedzieć wszystko, czego potrzebujesz, w sposób, który zainteresuje odbiorcę od pierwszego, do ostatniego wypowiedzianego przez Ciebie słowa.” To zdanie chyba najlepiej charakteryzuje ideę znanych na całym świecie konferencji na licencji TED oraz TEDx.

  W Polsce format ten jest wykorzystywany nie tylko przy oficjalnych, licencjonowanych wydarzeniach TEDx, ale również na wielu konferencjach technologicznych, czy marketingowych. Warto wspomnieć, chociażby o infoShare, czy I love Marketing.

  Format ten jest również idealny dla wielu tematów prelekcji w branży przemysłowej, kiedy omawiane są efekty poszczególnych projektów. Dlatego postanowiliśmy zaryzykować i zastosować go podczas prelekcji Krzysztofa Wnęka na konferencji online SYMAS Virtual Talks, która odbyła się w kwietniu 2021 roku.

  Zapraszamy do obejrzenia prezentacji: „Dałbym sobie rękę uciąć, że to się nie przesieje. I wiesz co?… Bez ręki bym teraz chodził.”

  SPRAWDŹ OFERTĘ

  Dostarczamy zarówno instalacje przesiewające, jak również samodzielne przesiewacze dla sypkich i wilgotnych produktów drobno- i średnioziarnistych o uziarnieniu od kilku mikronów do 30 mm. W zależności od potrzeb dostarczamy urządzenia przesiewające jak również projektujemy kompletne linie przesiewania produktów sypkich. Jeśli jest to konieczne instalację zabezpieczamy przed wybuchem pyłu. Zapewniamy montaż i uruchomienie przesiewacza oraz późniejszy serwis.

  W razie pytań skontaktuj się ze mną

  Grupa WOLFF
  KRZYSZTOF WNĘK- jestem do Twojej dyspozycji

  Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu
  Nie odbieram? Kliknij!
  Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail - na pewno odpowiem,
  lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Nazwa firmy (wymagane)

    E-mail firmowy (wymagane)

    Telefon firmowy (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącz plik