Skrzydła biznesu – spółka z GRUPY WOLFF wśród najlepszych firm w Polsce

Skrzydla Biznesu dla Grupy Wolff

Tessa, spółka należąca do GRUPY WOLFF, znalazła się w pierwszej dziesiątce polskich firm, które otrzymały prestiżowe wyróżnienie Skrzydła Biznesu przyznawane przez Dziennik Gazetę Prawną.

Laureaci zestawienia zostali wytypowani przez Bisnode Polska, firmę będącą częścią jednej z największych wywiadowni gospodarczych w Europie. Bisnode działa obecnie w dziewiętnastu krajach, gdzie obsługuje 200 tyś. klientów.

Sam proces wyłonienia laureatów przebiegał dwustopniowo i dotyczył przedsiębiorstw z sektora MSP, których obrót nie przekroczył 200 mln zł, a zatrudnienie 250 pracowników. Spółki biorące udział w konkursie musiał wykazać się m.in. bardzo dobrymi lub dobrymi wynikami finansowymi oraz dodatnią dynamiką wzrostu. Co ważne, analizie podlegały dane z roku 2011 oraz 2012.

Skrzydla Biznesu

KARIERA

Szukamy wyjątkowych ludzi. Ciągle stawiamy sobie odważne i ambitne cele, odnajdujemy właściwe ku nim drogi oraz wytrwale realizujemy to, co sobie założyliśmy. Zależy nam, na naszym zespole, dbamy o to aby ciągle się rozwijał. Zapewniamy pracownikom odpowiednie narzędzia oraz przestrzeń, w której w pełni mogą rozwijać swój potencjał.

MASZ PYTANIA?