Sukcesywne dostawy dozowników celkowych dla producenta maszyn do obróbki powierzchni

Grupa WOLFF KRZYSZTOF WNĘK
KRZYSZTOF WNĘK – jestem do Twojej dyspozycji
Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu

Nie odbieram? Kliknij! Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail – na pewno odpowiem, lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

  Projekt

  Projekt
  Dostawa

  Dostawa
  Montaz

  Montaż
  Uruchomienie

  Uruchomienie
  Serwis

  Serwis

  W ostatnim czasie GRUPA WOLFF sukcesywnie dostarcza zawory celkowe typu TBMA S-AX250 dla jednego z producentów maszyn do obróbki powierzchni (m.in. komór śrutowniczych, oczyszczarek).

  Dostarczane zawory pracują jako opróżnianie filtrów odpylaczy maszyn w strefach zagrożonych wybuchem pyłów pochodzących z obróbki materiałów.

  Cechą charakterystyczną zaworów celkowych typu S-AX250 jest lekka konstrukcja oraz bardzo wysoka szczelność osiągnięta przez zastosowanie elastycznych końcówek łopatek na rotorze. Zakończenie to zapewnia bardzo dobre parametry pracy zaworu oraz minimalizuje wycieranie się jego podzespołów. Dozowniki są w pełni przystosowane do pracy w strefach zagrożenia wybuchem Ex oraz działają jako odcięcie płomienia i ciśnienia w razie wybuchu. Dodatkowym atutem jest konkurencyjna cena.

  SPRAWDŹ OFERTĘ

  ZAWORY CELKOWE

  Realizujemy dostawy zarówno pojedynczych urządzeń, jak również w oparciu o własne biuro projektowe i dział montażowy wykonujemy kompletne instalacje stosowane przy produkcji proszków, granulatów, cieczy i past.

  W razie pytań skontaktuj się ze mną

  Grupa WOLFF
  KRZYSZTOF WNĘK- jestem do Twojej dyspozycji

  Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu
  Nie odbieram? Kliknij!
  Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail - na pewno odpowiem,
  lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić