Instalacje transportujące

GRUPA WOLFF realizuje dostawy szerokiej gamy urządzeń oraz linii transportu bliskiego. Nasza oferta obejmuje: przenośniki ślimakowe, przenośniki taśmowe, przenośniki talerzykowo-rurowe, a także elementy oraz kompletne systemy transportu pneumatycznego.

Co ważne, nasze działania obejmują zarówno demontaż starych urządzeń i instalacji, jak również montaż nowego system transportowego, jego uruchomienie, serwis oraz późniejsze remonty.

Grupa WOLFF

Skontaktuj się z naszym inżynierem


KRZYSZTOF WNĘK

Przenośniki ślimakowe (podajniki ślimakowe)

Przenośniki ślimakowe, podajniki ślimakowe oferowane przez GRUPĘ WOLFF posiadają możliwość pracy w strefie zagrożonej wybuchem – ATEX. Przystosowane są do pracy w przemyśle spożywczym, chemicznym, energetycznym oraz materiałów budowlanych.

Zobacz więcej

Przenośniki taśmowe

Przenośniki taśmowe oferowane przez GRUPĘ WOLFF posiadają możliwość pracy w strefie zagrożonej wybuchem - ATEX. Przenośniki taśmowe są dostępne w dwóch wariantach w wykonaniu pyłoszczelnym lub otwartym.

Zobacz więcej

Transporter talerzykowo-rurowy (aero-mechaniczny)

Transporter talerzykowo – rurowy składa się z rury, w której porusza się lina z osadzonymi na niej talerzykami (dyskami z tworzywa sztucznego). Talerzyki nie są ciasno dopasowane do rury i poruszając się z relatywnie dużą prędkością liniową wprawiają w ruch materiał i powietrze wewnątrz transportera. Powoduje to fluidyzacje transportowanego produktu i jego delikatny transport w warunkach podobnych do transportu pneumatycznego.

Zobacz więcej

Zainteresowała Cię powyższa tematyka?

Grupa WOLFF

Skontaktuj się z naszym inżynierem


KRZYSZTOF WNĘK

lub wyślij do nas zapytanie

Temat wiadomości

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

E-mail firmowy (wymagane)

Telefon firmowy (wymagane)

Treść wiadomości

Załącz plik

Odbierz rabat -10%
Na szkolenia i konferencję nt. bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego (zniknę za 10 sek.)