Suszarnie / Granulatory / Płatkownice / Chłodnice

Oferta GRUPY WOLFF obejmuje granulatory bębnowe, suszarnie bębnowe, dostawy suszarni szlamów i zawiesin, płatkownic oraz suszarnie fluidalne z możliwością chłodzenia produktu w jednym urządzeniu. Rozwiązania te z powodzeniem stosowane są w wielu gałęziach przemysłu. Naszą ofertę uzupełnia granulator śrubowy typu Pug Mill stosowany głównie w przemyśle nawozów sztucznych.

Celem GRUPY WOLFF jest realizowanie powierzonych nam zadań w sposób kompleksowy. Nie inaczej jest i w tym przypadku. Szeroką gamę urządzeń uzupełnienia równie szeroka oferta usług, które obejmują: demontaże, montaże, serwis oraz remonty.

Suszarnie / Granulatory / Płatkownice / Chłodnice
Grupa WOLFF
KRZYSZTOF WNĘK - jestem do Twojej dyspozycji
+48 51* *** ***   - pokaż numer
 k.wn***@***  - pokaż email

Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu
Nie odbieram? Kliknij!
Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail - na pewno odpowiem,
lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

Suszarnia bębnowa

Suszarnia bębnowa składa się z bębna, przez którego wnętrze przepływa czynnik grzewczy, systemu dozującego produkt na powierzchnię bębna oraz skrobaka. Cienka warstwa produktu jest rozprowadzana na powierzchni obracającego się bębna. Podczas niepełnego obrotu bębna produkt zostaje wysuszony i usunięty z powierzchni bębna przez skrobak. Konstrukcja suszarni uniemożliwia kontakt produktu z czynnikiem grzewczym.

Zobacz więcej

Suszarnia z łopatkami typu „Paddle Dryer”

Suszarnia z łopatkami typu "Paddle Dryer" składa się z 2 ogrzewanych wałów z łopatkami o specjalnej konstrukcji i obudowy. Łopatka jest zaprojektowana tak by zwiększyć wydajność suszenia. Konstrukcja łopatek na obracającym się wale zapewnia och samoczyszczenie. Suszarnia jest nachylona pod niewielkim kątem, żeby transport produktu odbywał się grawitacyjnie.

Zobacz więcej

Płatkownica

Płatkownica składa się z bębna, przez którego wnętrze przepływa czynnik chłodzący, systemu dozującego produkt na powierzchnię bębna oraz skrobaka. Cienka warstwa produktu jest rozprowadzana na powierzchni obracającego się bębna. Podczas niepełnego obrotu bębna ciekły produkt zestala się i zostaje usunięty z powierzchni bębna przez skrobak. Żeby zapobiec przedwczesnemu krzepnięciu produktu, system dozujący produkt jest ogrzewany.

Zobacz więcej

Suszarnia fluidalna

Suszarnie fluidalne służą do suszenia proszków. Podczas nadmuchu gorącym powietrzem substancje sypkie unoszą się tworząc złoże fluidalne. Pozwalają prowadzić proces suszenia zwykle w 2 sekcjach o różnej temperaturze oraz proces chłodzenia w jednym aparacie w 3 sekcji.

Zobacz więcej

Suszarnie i granulatory bębnowe

Suszarnie i granulatory bębnowe są stosowane przy produkcji nawozów, minerałów, granulatów oraz substancji pylistych, stałych odpadów przemysłowych, wapienia, rud, tlenków, dolomitów, talku, gumy, itp.

Zobacz więcej

Granulator śrubowy „Pug Mill”

Dwuwałowy granulator śrubowy "Pug Mill" o wydajności do 250 t/h i mocy do 132 kW stosuje się do procesów mieszania oraz granulacji. Posiada możliwość pracy w trudnych warunkach w obecności mocznika, pary wodnej, kwasu siarkowego, amoniaku.

Zobacz więcej

Zrealizowane dostawy urządzeń i instalacji dla proszków, cieczy i past

Montaż, uruchomienie oraz serwis urządzeń i instalacji

Poza doborem optymalnego rozwiązania zapewniamy Ci elektryczny i mechaniczny montaż urządzeń i instalacji, a także ich uruchomienie i serwis. W razie potrzeby jesteśmy wstanie wykonać system automatyki i sterowania, a także prefabrykację szaf sterowniczych.

Bezpieczeństwo wybuchowe

Ze względu na ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa wybuchowego, w przypadku gdy dana instalacja będzie przetwarzała pyły palne/wybuchowe, jesteśmy w stanie wykonać odpowiednie systemy zabezpieczające przed skutkami wybuchu oraz wymagane prawem opracowania (w tym ocenę ryzyka wybuchu, wyznaczenie stref zagrożenia wybuchem, dokument zabezpieczenia przed wybuchem).

W razie pytań skontaktuj się ze mną

Grupa WOLFF
KRZYSZTOF WNĘK - jestem do Twojej dyspozycji
+48 51* *** ***   - pokaż numer
 k.wn***@***  - pokaż email

Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu
Nie odbieram? Kliknij!
Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail - na pewno odpowiem,
lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

Temat wiadomości

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

E-mail firmowy (wymagane)

Telefon firmowy (wymagane)

Treść wiadomości

Załącz plik

PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL2loZUNJSnFzQ18wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3c9ImFjY2VsZXJvbWV0ZXI7IGF1dG9wbGF5OyBlbmNyeXB0ZWQtbWVkaWE7IGd5cm9zY29wZTsgcGljdHVyZS1pbi1waWN0dXJlIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
Pandemia nie oznacza, że składamy broń. Wręcz przeciwnie. Jesteśmy zdeterminowani do walki. Mamy środki i zaplecze, aby przetrwać kryzys.
PANDEMIA - jak wpływa na naszą firmę?

Pobierz przewodnik ATEX

Jak dostosować urządzenie, instalację lub zakład produkcyjny do dyrektywy ATEX
  • Praktyczna wiedza poparta przykładami
  • Studia przypadków rzeczywistych wybuchów w przemyśle
  • Unikalne materiały wideo
  • Wskazówki i rady ekespertów
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL18wdWowbmI0S2hVP2F1dG9wbGF5PTE7c2hvd2luZm89MDtyZWw9MCZhbXAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhdXRvcGxheT0iMSIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
{social-panel}
Jedyna konferencja w Polsce na temat bezpieczeństwa procesowego i wybuchowego w przemyśle chemicznym z pokazami na żywo
Pokazy wybuchów na żywo
Poczekaj
Mamy dla Ciebie propozycję