Kolejny detektor metalu dla kluczowego producenta cukru w Europie

Grupa WOLFF KRZYSZTOF WNĘK
KRZYSZTOF WNĘK – jestem do Twojej dyspozycji
Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu

Nie odbieram? Kliknij! Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail – na pewno odpowiem, lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

  Projekt

  Projekt
  Dostawa

  Dostawa
  Montaz

  Montaż
  Uruchomienie

  Uruchomienie
  Serwis

  Serwis

  Po kilku miesiącach od pierwszej dostawy detektora metalu dla jednego z największych producentów cukru w Europie, GRUPA WOLFF ponownie została wybrana na dostawcę analogicznego systemu.

  Również i tym razem prace, które realizowane były w systemie pod klucz, obejmowały modyfikację istniejącej instalacji, montaż detektora metalu oraz opracowanie, a następnie wykonanie układu usuwania zanieczyszczonego produktu z głównego strumienia materiału. System zamontowano na pionowym odcinku kanału, w którym w sposób grawitacyjny transportowanych jest 60 ton cukru na godzinę.

  Co ważne, detektor jest w stanie wykrywać żelazo, metale nieżelazne oraz stal nierdzewną, a odpowiednie certyfikaty umożliwiają jego pracę w strefie zagrożenia wybuchem (pył cukrowy o minimalnej energii zapłonu o wartości 30 mJ).

  SPRAWDŹ OFERTĘ

  Realizujemy dostawy zarówno pojedynczych urządzeń, jak również w oparciu o własne biuro projektowe i dział montażowy wykonujemy kompletne instalacje stosowane przy produkcji proszków, granulatów, cieczy i past. Nasze prace obejmują zarówno dobór urządzenia (który może być realizowany w oparciu o testy z rzeczywistym produktem), jak również jego montaż, uruchomienie oraz serwis.

  WYŚLIJ ZAPYTANIE

  Grupa WOLFF
  KRZYSZTOF WNĘK– jestem do Twojej dyspozycji

  Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu

  Nie odbieram? Kliknij!
  Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail – na pewno odpowiem,
  lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

    Temat wiadomości

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Nazwa firmy (wymagane)

    E-mail firmowy (wymagane)

    Telefon firmowy (wymagane)

    Treść wiadomości