Prefabrykacja rozdzielnic, szaf sterowniczych i skrzynek

Grupa WOLFF JOANNA BALICKA
JOANNA BALICKA – jestem do Twojej dyspozycji
Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu

Nie odbieram? Kliknij! Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail – na pewno odpowiem, lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

  Projekt

  Projekt
  Dostawa

  Dostawa
  Montaz

  Montaż
  Uruchomienie

  Uruchomienie
  Serwis

  Serwis

  Prefabrykacja szaf sterowniczych, skrzynek zaciskowych i rozdzielnic elektrycznych

  OD SCHEMATU PO MONTAŻ NA OBIEKCIE

  Wykonujemy projekty wykonawcze szaf sterowniczych, skrzynek łączeniowych i rozdzielnic elektrycznych  pracujemy w oparciu o komponenty własne lub powierzone  realizujemy testy funkcjonalne wydajemy deklaracje zgodności CE, gwarancje, protokoły pomiarów  montujemy na obiekcie

  Prefabrykacja szaf sterowniczych

  Prefabrykacja w wykonaniu Ex

  Wykonamy dla Ciebie prefabrykację skrzynek zaciskowych, szaf sterowniczych oraz rozdzielnic elektrycznych przeznaczonych do stref zagrożonych wybuchem. Produkcję zrealizujemy na licencji i podzespołach HARDO lub EATON Crouse-Hinds (CEAG). Dodatkowo wykonamy montaż urządzeń na obiekcie.

  Prefabrykacja w wykonaniu zwykłym

  W zależności od Twoich potrzeb możemy: wykonać schemat elektryczny urządzeń, pracować wg Twojego schematu, zastosować własne komponenty lub wykorzystać materiały powierzone. Jesteśmy także otwarci na Twoje sugestie odnośnie wyboru komponentów. Na koniec zapewnimy montaż urządzeń na obiekcie.

  Prefabrykacja szaf sterowniczych – przykładowe realizacje

  Poniżej prezentujemy wybrane realizacje w zakresie prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych, szaf sterowniczych i skrzynek zaciskowych. W wielu przypadkach nasze działania obejmują także zaprojektowanie urządzenia, jego montaż, położenie tras kablowych itp.

  PROJEKT | PRODUKCJA | MONTAŻ

  Dla kogo prefabrykujemy szafy sterownicze i skrzynki zaciskowe?

  Zakłady przemysłowe

  Wykonanym projekt, prefabrykację oraz montaż rozdzielnic elektrycznych, szaf sterowniczych oraz skrzynek łączeniowych wg Twoich potrzeb.

  Hurtownie elektryczne

  Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy oraz krótki czas dostawy. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz rozwiązania przyjazne elektrykom.

  Producenci maszyn i urządzeń

  Zrealizujemy zdanie zgodne z Twoimi potrzebami. Prefabrykację wykonamy wg powierzonego schematu lub w oparciu własny projekt.

  Prefabrykacja szaf sterowniczych we własnej hali montażowej

  Dobre, ergonomiczne warunki pracy, właściwe wyposażenie warsztatu produkcyjnego oraz dobre warunki przechowywania zarówno komponentów jak i gotowych produktów są jednym z kluczowych czynników naszego sukcesu.

  PROJEKT | PRODUKCJA | MONTAŻ

  Najważniejsze korzyści prefabrykacji rozdzielnic w GRUPIE WOLFF

  Wysoka jakość

  Gwarancja wysokiej jakości dzięki całkowitej kontroli nad wyrobem na każdym etapie produkcji

  Szybka dostawa

  Sprawny przebieg realizacji dzięki skróceniu czasu dostawy niestandardowych rozwiązań

  Produkcja każdej ilości

  Realizujemy zlecenia zarówno na każdą ilość rozdzielnic, szaf czy skrzynek

  Prefabrykacja szaf sterowniczych dla stref zagrożonych wybuchem

  Przygotowanie schematów, prefabrykacja urządzeń do pracy w strefach zagrożonych wybuchem oraz ich późniejszy montaż na obiekcie to nasza specjalność. Poniżej znajdziesz szczegółowy wykaz szaf, skrzynek i rozdzielnic, które wykonujemy.

  HARDO

  Typ urządzeńRodzaj urządzeń
  Skrzynki zaciskowe GRP HTB1P
  Skrzynki zaciskowe aluminioweHTB1A
  Skrzynki zaciskowe ze stali nierdzewnejHTB1S
  Kasety sterownicze GRPHCS1P
  Kasety sterownicze aluminioweHCS1A
  Kasety sterownicze ze stali nierdzewnejHCS1S

  Typ urządzeńOpis
  Przyciski Zarówno zespoły przycisków sprężynowych, jak i podwójne przyciski sprężynowe można łączyć z wieloma rodzajami modułów stykowych, aby stworzyć wiele kombinacji styków NO i NC. Zespoły te są dostępne w różnych kolorach. Istnieje możliwość opcjonalnego montażu oznaczeń.
  Przyciski grzybkowe wyłączenia awaryjnegoZespoły sprężynowych przycisków grzybkowych w komplecie z jednym elektrycznym modułem stykowym.

  Zespoły przycisków grzybkowych wyłączenia awaryjnego z odblokowaniem poprzez odciągnięcie (z kluczykiem lub bez) w komplecie z jednym elektrycznym modułem stykowym.

  Zespoły przycisków grzybkowych wyłączenia awaryjnego z odblokowaniem poprzez obrót w komplecie z jednym elektrycznym modułem stykowym.
  Przełączniki wybierakoweZespoły przełączników dwupozycyjnych lub sprężynowych z kluczykiem w komplecie z jednym elektrycznym modułem stykowym.
  Lampki sygnałoweLampki sygnałowe dopuszczone do stosowania w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. Są one dostarczane w komplecie z zespołem LED dostępnym dla różnych napięć zgodnie z wymaganiami obwodu elektrycznego. Lampki sygnałowe są dostępne w różnych kolorach
  Lampki sygnałowe z przyciskiemZespół podświetlanego przycisku sprężynowego. Przycisk jest dostarczany w komplecie z zespołem LED dostępnym dla różnych napięć i jednym stykiem elektrycznym. Zespoły są dostępne z różnymi kombinacjami styków NO i NC. Lampki dostępne są w różnych kolorach.
  PotencjometryZespół potencjometru z wieloma wartościami rezystancji. Wokół pokrętła oznaczone są czytelne wartości.
  Woltomierze, amperomierze, miliamperomierzeWoltomierze, amperomierze i miliamperomierze HVA (wykorzystujące analizę harmonicznych napięcia) są dostępne z wieloma zakresami pomiarowymi przeskalowanymi 2 – 5 razy. Amperomierz może zostać użyty do pomiaru bezpośredniego lub w połączeniu z przekładnikami prądowymi, a na życzenie z wtórnymi przekładnikami prądowymi. Zakres temperatur roboczych amperomierza mieści się w zakresie od -40°C do +60°C.
  Moduł łączeniowy 2-biegunowyDwa oddzielne pręty naciskające każdy sterujący grupą styków. Jedna grupa lub dwie grupy styków mogą być sterowane przez różne głowice, aby zapewnić różne funkcje.
  Moduł łączeniowy 4-biegunowyDwa oddzielne metalowe elementy naciskające kontrolujące po dwie grupy styków. Dwie grupy lub cztery grupy styków mogą być sterowane przez różne głowice, aby zapewnić różne funkcje.
  SzybkaSzybka lampki sygnałowej wykonana ze szkła odpornego na wysokie temperatury i uszczelniona samopoziomującym się silikonem.
  WyłącznikiWyłączniki są urządzeniami, które odcinają dopływ prądu w przypadku wystąpienia zwarcia. Przeznaczone są do ochrony ludzi w przestrzeniach zagrożonych wybuchem i mogą być używane z prądem o natężeniu 6, 10, 16, 20, 25, 32 lub 40 A i prądami różnicowymi 10, 30, 100 i 300 mA.
  Styczniki o napięciu znamionowym 24 V/240 VStyczniki to kompaktowe komponenty do obudów w wersji Ex e w strefach 1 i 2. Są trwałe, niezawodne i odpowiednie do stosowania w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. Elementy te są łatwe w montażu, wytrzymałe i odporne na korozję. Styczniki te montuje się w obudowach w wersji Ex e i mogą być wykorzystywane do wielu różnych zastosowań.
  Odłączniki obciążenia z uchwytem dla prądów o natężeniu do 180 AModuł odłącznika obciążenia posiada certyfikat i musi być montowany w obudowie w wersji „Ex e” o zwiększonej ochronie. Element ten nie przyczynia się do rozprzestrzeniania się ognia. Zapewnia szybkie działanie (łączenie lub odłączenie), gdy sprężyna jest odpowiednio naprężona do zwolnienia. Śruby zacisków przewodów wykonane są ze stali nierdzewnej.

  EATON Crouse-Hinds (CEAG)

  Typ urządzeńRodzaj urządzeń
  Skrzynki zaciskowe GRP (Poziom 1) GHG72, GHG73, GHG74, GHG79
  Skrzynki zaciskowe stal nierdzewna (Poziom 1)N-TB, Ex-CELL, S-TB
  Kasety sterownicze stal nierdzewna (Poziom 1)GHG 414, GHG 414 81, GHG 414 82
  Kasety sterownicze GRP (Poziom 1)GHG 41, GHG 411 81, GHG 411 82,
  GHG 411 83, GHG 43, GHG 432, GHG 434
  Pulpity sterownicze GRP i stal nierdzewna (Poziom 2)GHG 44x, GHG 444 23, GHG 448 23, GHG 449 23, GHG 447 23, GHG 444 33, GHG 448 33, GHG 449 33, GHG 447 33
  Rozdzielnice dystrybucji energii (Poziom 3)GHG619

  O producencie elektrotechniki – firmie HARDO

  Polska firma

  Jedyny 100% polski producent zajmujący się zarówno oświetleniem, jak i elektrotechniką w wykonaniu przeciwwybuchowym.

  Hardo polski producent oświetlenia i elektrotechniki Ex

  Od praktyków dla praktyków

  Kasety sterownicze i inne produkty HARDO powstały jako efekt setek godzin spędzonych na rozmowach z projektantami, instalatorami i użytkownikami końcowymi.

  Hardo polski producent oświetlenia i elektrotechniki Ex

  Kluczowe wartości: wysoka dostępność, konkurencyjna cena

  Magazyn producenta na terenie Polski pozwala utrzymywać stałą dostępność obudów i komponentów, co wpływa nie tylko na cenę, ale i szybkość realizacji zamówień.

  Międzynarodowy Program CAP

  CAP (ang. Certified Assembly Partner) to specjalny program dla autoryzowanych dystrybutorów EATON Crouse-Hinds (CEAG). Program ten ma zapewnić najwyższą jakość produkcji urządzeń elektrycznych w wykonaniu przeciwwybuchowym poprzez zastosowanie jednolitych procedur produkcji, kryteriów oceny, metodyki badań oraz zasad raportowania. Produkcja realizowana jest w oparciu o specjalistyczną wiedzę, na podstawie dokumentacji techniczno-konstrukcyjnej producenta, a także wedle specyfikacji i wymagań Klienta końcowego.

  Szeroki zakres dostaw elektrotechniki Ex

  Realizujemy dostawy urządzeń elektrotechnicznych w wykonaniu przeciwwybuchowym,
  w tym m.in. oprawy oświetleniowe, oprawy oświetlenia ewakuacyjnego, rozdzielnice, kasety i panele sterujące, osprzęt łączeniowy, wyłączniki bezpieczeństwa.
  Nasze działania w tym zakresie prowadzone są w sposób kompleksowy, tj. od audytu zakładu przemysłowego, przez dobór właściwych rozwiązań, po ich montaż.

  eLLK LED – liniowe oprawy świetlówkowe led EX ATEX
  GHG – skrzynki zaciskowe wykonane z tworzywa sztucznego EX ATEX
  Oprawy oświetlenia awaryjnego lampy led EX ATEX
  Kasety i panele sterujące w wykonaniu przeciwwybuchowym

  Sprawdź przykłady dostępnych rozwiązań

  Szybkozłączki exlink 4-biegunowe/4-biegunowe + PE EX ATEX

  Osprzet łączeniowy
  w wykonaniu Ex

  Wydłużona żywotność, wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne oraz na duże wahania temperatur.

  Puszki rozgałęźne wykonane z tworzywa sztucznego ex atex

  Puszki rozgałęźne i skrzynki zaciskowe w wykonaniu Ex

  Zaprojektowane zostały w sposób pozwalający spełnić zasadnicze wymagania Dyrektywy ATEX, a niektóre także normy PN-EN 60079-7.

  Wyłączniki bezpieczeństwa EX ATEX

  Wyłączniki bezpieczeństwa, główne, mocy w wykonaniu Ex

  Używane są w sytuacjach, w których wymagana jest konieczność odłączenia źródła zasilania w instalacjach i urządzeniach elektrycznych.

  Dławnice kablowe z metalu, zaślepki, redukcje i akcesoria EX ATEX

  Dławnice
  kablowe ATEX

  Dławnice kablowe z metalu i z tworzywa sztucznego. Zaślepki, redukcje i akcesoria EX ATEX.

  Rozdzielnice wykonane z tworzywa sztucznego EX ATEX

  Rozdzielnice i obudowy w wykonaniu Ex

  Wszystkie nasze rozdzielnice przeznaczone gwarantują wysoki stopień bezpieczeństwa realizowany przez różne rodzaje ochrony przeciwwybuchowej.

  Skonfiguruj własne rozwiązanie.

  Darmowa konsultacja

  Odpowiem na Twoje pytania odnośnie elektrotechniki w wykonaniu przeciwwybuchowym. Pomogę dobrać odpowiednie produkty. Zajmuję się także oświetleniem w wykonaniu Ex. Aby skorzystać z darmowej i w 100% niezobowiązującej konsultacji wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz. Obok formularza wypisałam też przykłady pytań, które były już do nas kierowane.

  Grupa WOLFF JOANNA BALICKA
  JOANNA BALICKA – jestem do Twojej dyspozycji
  Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu

  Nie odbieram? Kliknij! Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail – na pewno odpowiem, lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

   Projekt

   Projekt
   Dostawa

   Dostawa
   Montaz

   Montaż
   Uruchomienie

   Uruchomienie
   Serwis

   Serwis

   Przykładowe pytania

   Elektrotechnika
   • Czy w pomieszczeniach, w których są strefy zagrożenia wybuchem elektrotechnika przemysłowa musi być w wykonaniu EX
   • Czy jeśli dotychczas miałem rozdzielnicę w obudowie Ex d, muszę ją wymienić na taką samą, czy mogę zastosować np. obudowę Ex e?
   Oświetlenie:
   • Czy w przypadku konieczności zapewnienia dwóch niezależnych źródeł energii elektrycznej baterię centralną należy podpiąć do dwóch źródeł energii, czy wystarczy do jednego?
   • Czy oświetlenie awaryjne ma oświetlać tak jak oświetlenie ewakuacyjne, czyli drogi i niezbędny sprzęt, czy ma mieć zakres oświetlania taki sam jak oświetlenie podstawowe?

   Darmowa konsultacja