3000 PLN do ręki
za skuteczne polecenie pracownika

Twoje daneDane osoby polecanejFirma (nie)doskonała

Nasza firma nie jest doskonała… chyba żadna nie jest. Robimy wszystko co w naszej mocy, żebyśmy stanowili jeden, zgrany zespół, który nawzajem się wspiera. Chcę, aby GRUPA WOLFF była jeszcze lepszym miejscem pracy. Dużo w tym kierunku zrobiliśmy, ale jeszcze więcej przed nami.

Nie tworzę sztucznych barier. Jestem do dyspozycji dosłownie każdego pracownika. Bo każda osoba jest ważna. Firma jest jak zegarek, jeśli wypada jego najmniejszy trybik mechanizm zaczyna szwankować.

Prezes GRUPY WOLFF
BARTOSZ WOLFF

Kogo szukamy?

Szukamy wyjątkowych ludzi! Ciągle stawiamy sobie odważne i ambitne cele, odnajdujemy właściwe ku nim drogi oraz wytrwale realizujemy to, co sobie założyliśmy. Zależy nam, na naszym zespole, dbamy o to aby ciągle się rozwijał. Zapewniamy pracownikom odpowiednie narzędzia oraz przestrzeń, w której w pełni mogą rozwijać swój potencjał.

StanowiskoFirmaLokalizacjaDział
Serwisant Kraków »GRUPA WOLFFBalice (Kraków)Serwis i montaże
Inżynier wsparcia sprzedażyGRUPA WOLFFBalice (Kraków)Dział handlowy
Zastępca kierownika działu prefabrykacji rozdzielnic
GRUPA WOLFFBalice (Kraków)Dział prefabrykacji

Poznaj prezesa

Poniżej znajdziesz najnowsze wpisy Bartosza Wolffa – prezesa GRUPY WOLFF. Dotyczą one różnych tematów, począwszy od kwestii związanych z biznesem, przez relacje w firmie, po luźne przemyślenia. Sprawdź koniecznie aby poczuć ducha naszej firmy.

Pakiet startowy
na dobry początek

Na dobry początek otrzymasz Pakiet Startowy. Dowiesz się z niego jakie są nasze wartości i jak działamy. Poznasz kluczowe osoby w firmie, do których zawsze możesz się zwrócić. W pakiecie znajdziesz także najważniejsze narzędzia pracy, np. laptop, kluczyki do auta czy telefon. Pakiet startowy to także nasze firmowe piwo WOLFF PREMIUM BEER, czasopismo EXPRESS PRZEMYSŁOWY oraz garść firmowych gadżetów. Z takim pakietem uśmiech na twarzy gwarantowany 🙂

Nasza siedziba
czyli ergonomicznie i przyjemnie

Obecnie posiadamy kilka oddziałów i przedstawicielstw w Polsce i na Świecie (Katowice, Poznań, Brazylia). Szczególnie dumni jesteśmy jednak z naszej nowej siedziby zlokalizowanej w podkrakowskich Balicach. Poniżej znajdziesz jej kilka zdjęć.