Projektant instalacji elektrycznych / Projektant systemów automatyki

GRUPA WOLFF™ to dynamiczna polska firma z wizją, która od blisko 20 lat wspiera rozwój nowoczesnego przemysłu. Działamy niemal we wszystkich gałęziach przemysłu – od energetyki, przez chemię i farmację, a na przemyśle spożywczym i drzewnym kończąc. Do grona Naszych klientów należą zarówno polskie zakłady przemysłowe, jak i międzynarodowe koncerny.

Obecnie do naszego biura projektowego w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Projektant instalacji elektrycznych / Projektant systemów automatyki

Miejsce zatrudnienia:

  • Katowice

Opis stanowiska:

  • projektowanie instalacji z zakresu elektryki i automatyki,
  • opracowywanie dokumentacji do zakupu urządzeń pomiarowych oraz materiałów elektrycznych,
  • zarządzanie oraz nadzór nad wykonaniem projektu,
  • odpowiedzialność za terminową i jakościową realizację projektów,
  • restrykcyjna dbałość o jakość i terminowość realizacji zadań,
  • wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych,
  • ścisła współpraca z innymi branżami w obrębie realizowanych zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, elektryka, elektrotechnika, automatyka,
  • znajomość narzędzi CAD oraz pakietu MS Office,
  • wiedza z zakresu projektowania instalacji elektrycznych oraz automatyki według obowiązujących norm,
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji AKPiA dla przemysłu,
  • uprawnienia SEP,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • gotowość do krótkich wyjazdów służbowych,
  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,
  • wysoka kultura osobista,
  • motywacja do pracy,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju poprzez: zaprojektowanie, a następnie uczestnictwo w wykonaniu zadań,
  • możliwość zdobycia dużej wiedzy i doświadczenia zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca z ciekawymi ludźmi w dobrej atmosferze,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • udział w szkoleniach branżowych,
  • kartę Multisport Benefit.

List motywacyjny i CV proszę przesyłać na adres e-mail:
rekrutacja@grupa-wolff.eu

UWAGA: w temacie wiadomości proszę podać nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pakiet startowy
na dobry początek

Na dobry początek otrzymasz Pakiet Startowy. Dowiesz się z niego jakie są nasze wartości i jak działamy. Poznasz kluczowe osoby w firmie, do których zawsze możesz się zwrócić. W pakiecie znajdziesz także najważniejsze narzędzia pracy, np. laptop, kluczyki do auta czy telefon. Pakiet startowy to także nasze firmowe piwo WOLFF PREMIUM BEER, czasopismo EXPRESS PRZEMYSŁOWY oraz garść firmowych gadżetów. Z takim pakietem uśmiech na twarzy gwarantowany 🙂

Nasza siedziba
czyli ergonomicznie i przyjemnie

Obecnie posiadamy kilka oddziałów i przedstawicielstw w Polsce i na Świecie (Katowice, Poznań, Brazylia). Szczególnie dumni jesteśmy jednak z naszej nowej siedziby zlokalizowanej w podkrakowskich Balicach. Poniżej znajdziesz jej kilka zdjęć.