Inżynier sprzedaży – dział urządzeń technologicznych

GRUPA WOLFF sp. z o.o. sp. k. poszukuje, do siedziby w Krakowie pracownika na stanowisko Inżynier sprzedaży – dział urządzeń technologicznych.

Miejsce zatrudnienia:

  • Balice (Kraków)

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów z branży przemysłowej,
  • utrzymywanie oraz rozwijanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami,
  • prowadzenie kompleksowych projektów w zakresie przemysłowych instalacji technologicznych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • przygotowywanie prezentacji handlowych i innych działań marketingowych,
  • zarządzanie procesami sprzedażowymi i wspieranie działań realizujących projekty „pod klucz”,
  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej w systemie CRM i ERP.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • kilkuletnie oświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży: nawozy, kruszywa, chemia, przemysł spożywczy i farmaceutyczny (niekoniecznie wszystkie, ale warunek konieczny),
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych B2B,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (język potoczny i techniczny),
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • umiejętność zarządzania swoim czasem i wysoka samodyscyplina,
  • orientacja na klienta oraz realizację celów,
  • umiejętność czytania i analizowania zapytań ofertowych oraz dokumentacji technicznej,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie odpowiednie do powierzonych zadań i stopnia zaangażowania,
  • system premiowania zadaniowego,
  • pracę w młodym, rozwijającym się zespole,
  • samodzielne, rozwojowe stanowisko pracy,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania zawodu,
  • możliwość rozwoju i dokształcania,
  • kartę Multisport Benefit,
  • biuro z dogodnym dojazdem oraz miejscem parkingowym.

List motywacyjny i CV proszę przesyłać na adres e-mail:
rekrutacja@grupa-wolff.eu

UWAGA: w temacie wiadomości proszę podać nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pakiet startowy
na dobry początek

Na dobry początek otrzymasz Pakiet Startowy. Dowiesz się z niego jakie są nasze wartości i jak działamy. Poznasz kluczowe osoby w firmie, do których zawsze możesz się zwrócić. W pakiecie znajdziesz także najważniejsze narzędzia pracy, np. laptop, kluczyki do auta czy telefon. Pakiet startowy to także nasze firmowe piwo WOLFF PREMIUM BEER, czasopismo EXPRESS PRZEMYSŁOWY oraz garść firmowych gadżetów. Z takim pakietem uśmiech na twarzy gwarantowany 🙂

Nasza siedziba
czyli ergonomicznie i przyjemnie

Obecnie posiadamy kilka oddziałów i przedstawicielstw w Polsce i na Świecie (Katowice, Poznań, Brazylia, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja i Czarnogóra). Szczególnie dumni jesteśmy jednak z naszej nowej siedziby zlokalizowanej w podkrakowskich Balicach. Poniżej znajdziesz jej kilka zdjęć.

Dlaczego my?

Szukamy wyjątkowych ludzi! Ciągle stawiamy sobie odważne i ambitne cele, odnajdujemy właściwe ku nim drogi oraz wytrwale realizujemy to, co sobie założyliśmy. Zależy nam, na naszym zespole, dbamy o to aby ciągle się rozwijał. Zapewniamy pracownikom odpowiednie narzędzia oraz przestrzeń, w której w pełni mogą rozwijać swój potencjał.