Szkolenia ATEX

MARIUSZ BALICKI – jestem do Twojej dyspozycji
Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu

Nie odbieram? Kliknij! Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail – na pewno odpowiem, lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

  Projekt

  Projekt
  Dostawa

  Dostawa
  Montaz

  Montaż
  Uruchomienie

  Uruchomienie
  Serwis

  Serwis
  Szkolenia ATEX

  Oferujemy zamknięte szkolenia ATEX dla firm
  oraz dostępne dla wszystkich, darmowe warsztaty online

  W czasie szkoleń ATEX poznasz m.in.: przyczyny przykładowych wybuchów, jakie miały miejsce w przemyśle; obowiązki pracodawcy w zakresie bezpieczeństwa wybuchowego; zasady klasyfikacji, wyznaczania zasięgu i oznakowania stref zagrożonych wybuchem; zmiany wynikające z nowej dyrektywy ATEX; zasady działania i doboru (ograniczenia) zabezpieczeń przeciwwybuchowych; zasady prowadzenia remontów i serwisów urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym; filmy z praktycznymi poradami.

  Czwartek-z-bezpieczenstwem

  Dlaczego należy szkolić pracowników z wymagań Dyrektywy ATEX?

   Statystyki PIP: za blisko 90% wypadków w przemyśle odpowiada działanie człowieka 

   Szkolenia ATEX są najlepszym i jednocześnie wymaganym wprost z przepisów prawa sposobem ograniczenia ryzyka wypadków w strefach Ex 

   Pracownik świadomy zagrożeń i konsekwencji z nich wynikających, to pracownik, który może w porę zareagować i uratować życie innych osób oraz majątek Twojej firmy 

  Rekomendują nas

  Maksymalnie praktyczny program szkoleń ATEX

  Nie jesteśmy teoretykami. Przez 25 lat funkcjonowania GRUPY WOLFF, nasi eksperci brali udział w setkach różnych projektów związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego na terenie zakładów przemysłowych w Polsce. Podczas szkoleń chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem praktycznym, co jest szczególnie ważne przy zagrożeniach wynikających z możliwości wybuchu pyłów. Z racji na zmieniające się parametry wybuchowości pyłów pomiędzy różnymi zakładami przemysłowymi, czy nawet w zależności od miejsca w procesie na przestrzeni jednej instalacji, szerokie doświadczenie praktyczne prowadzącego jest kluczowe dla zapewnienia wysokiej wartości merytorycznej szkolenia.

  Oferta

  szkolenie-atex-zamknięte

  Szkolenia o charakterze zamkniętym są organizowane dla konkretnego przedsiębiorstwa lub organizacji. Duża elastyczność takiego rozwiązania umożliwia lepsze dopasowanie zakresu tematycznego, terminu oraz miejsca szkolenia do wymogów zleceniodawcy. Zwyczajowo w szkoleniu bierze udział od 5 do 15 osób.

  warsztat-online-atex-szkolenia

  Warsztaty online to nowa formuła darmowych szkoleń, przez wielu zwana webinarami. Warsztaty skupiają się na wąskiej tematyce, dzięki czemu trwają ok. 1,5 godziny. Niewątpliwą zaletą jest to, że są dostępne dla każdego, za darmo i w wybranym przez siebie terminie – warsztaty odbywają się regularnie. Z naszych warsztatów skorzystało już ponad 1671 osób.

  Najbardziej merytoryczna konferencja nt. bezpieczeństwa wybuchowego i pożarowego w przemyśle, wsparta unikalnym pokazem wybuchów oraz skuteczności zabezpieczeń. Dwudniowe spotkanie praktyków wraz z uroczystą kolacją.

  W naszych szkoleniach udział wzięli m.in.:


  W razie pytań skontaktuj się ze mną

  Mariusz Balicki
  MARIUSZ BALICKI- jestem do Twojej dyspozycji
  +48 50* *** ***   - pokaż numer
   m.bal***@***  - pokaż email

  Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu
  Nie odbieram? Kliknij!
  Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail - na pewno odpowiem,
  lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

    Temat wiadomości

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Nazwa firmy (wymagane)

    E-mail firmowy (wymagane)

    Telefon firmowy (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącz plik