TEMAT

Wybuch w Koksowni “Przyjaźń”

Poniższy tekst opublikowałem jako post na portalu LinkedIn.

Zobacz cały post.

Siedzę i myślę, co o tu napisać… i szlag mnie trafia… człowiek myśli, że może mieć na coś wpływ, a tak naprawdę jesteśmy taaacy mali. I to w każdym aspekcie. Może wiecie (a może nie), że od lat staramy się dzielić naszymi doświadczeniami w obszarze bezpieczeństwa wybuchowego i pożarowego w przemyśle. “Chwilę” przed tym tragicznym wybuchem zrobiliśmy webinar na temat zagrożenia wybuchowego wynikającego właśnie z mielenia węgla (oraz biomasy). Byłem dumny, że wiedza poszła w świat. 300 zgłoszeń, 200 uczestników. Odtrąbiliśmy sukces. Aż tu nagle wpada na moją skrzynkę informacja o wybuchu pyłu węglowego w Koksowni “Przyjaźń”. Czytam… ogromne zniszczenia… zburzony budynek… myślę starty finansowe – trudno, odbudują się… i docieram do zdania: 6 rannych w tym trzech ciężko. Po prostu dramat. Ludzie wyszli do pracy… i… – osobiście w takich momentach czuję bezsilność. Ale co tam ja? Co Ci ludzie czują? Co czują ich rodziny? Szkoda gadać.

Jeśli ktoś mierzy się z podobnymi zagrożeniami, to naprawdę warto wrócić do tego szkolenia (link znajdziesz na końcu). To nie jest jakieś tam czcze gadanie. Zbyszek dzieli się tam naszym 20-letnim doświadczeniem zebranym w PGE, EDF, Energa, PGNiG, TAURON, Enea, CEZ, PAK i dziesiątkach mniejszych PEC-ach i MEC-ach. Masz do czynienia z węglem lub biomasą? Poświęć proszę półtorej godziny. Zobacz czy u Ciebie występują podobne zagrożenia. Udostępniamy nagranie z tego szkolenia w możliwie najwygodniejszej formie (na życzenie – oglądasz kiedy Ci wygodnie, kiedy masz czas). Masz pytania? Jesteś czegoś niepewny? Dzwoń – rozmawiałem z Mariusze Balickim – jest gotowy siedzieć na telefonie tyle ile będzie trzeba (508 655 995). To jest człowiek, który ma dużą widzę i wewnętrzną chęć pomagania.

🔴 webinar zagrożenie wybuchem węgla i biomasy: https://www.hazex.eu/biomasa-i-nowy-wegiel-czy-energetyke-znow-czeka-seria-wybuchow-i-pozarow-on-demand

ruiny po wybuchu w koksowni Przyjaźń

Zdjęcia: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Górniczej / Grupa Ratownictwa Medycznego OSP Dąbrowa Górnicza – Śródmieście

FIRMA Z LUDZKĄ TWARZĄ

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą…

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą, opartą na powierzchownych relacjach typu fast-food. W biznesie szukamy czegoś więcej – zaufania, partnerstwa i ludzkiej twarzy. To na tych fundamentach chcemy budować GRUPĘ WOLFF. Nie jest to łatwe w świecie zdominowanym przez korporacyjny, chłodny styl prowadzenia biznesu. Zapewniam jednak, że będziemy starać się podążać własną drogą. Drogą biznesu z ludzką twarzą.

Dlatego, poprzez kanał na portalu LinkedIn oddaję się do waszej dyspozycji. Każdy z Was – klientów, partnerów, pracowników, a także potencjalnych pracowników czy klientów może zadać mi pytanie. Gwarantuje, że odpowiem na każde z nich.

Ze swojej strony będą chciał pokazywać Wam firmę od kuchni, udostępniać ciekawostki z branży, ciekawe konkursy oraz własne przemyślenia, czyli wszystko to co może Was zainteresować. Dołącz do mnie i bądźmy w kontakcie.