Sukcesywne dostawy 120 magnetycznych filtrów cieczy chłodzącej

Grupa WOLFF KRZYSZTOF WNĘK
KRZYSZTOF WNĘK – jestem do Twojej dyspozycji
Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu

Nie odbieram? Kliknij! Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail – na pewno odpowiem, lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

  Projekt

  Projekt
  Dostawa

  Dostawa
  Montaz

  Montaż
  Uruchomienie

  Uruchomienie
  Serwis

  Serwis

  W przeciągu ostatnich miesięcy GRUPA WOLFF, dla jednego z ważniejszych producentów łożysk w Polsce, realizowała sukcesywne dostawy magnetycznych filtrów cieczy. Kolejne zamówienia były pokłosiem pierwszej, próbnej dostawy.

  Na podstawie przeprowadzonych testów okazało się, iż dostarczone urządzenia w połączeniu z istniejącymi filtrami tkaninowymi znacznie bardziej efektywnie oczyszczają, stosowane w procesie polerowania i szlifowania metalowych elementów, chłodziwo. Ponadto, ze względu na mniejszą zawartość zanieczyszczeń w płynie chłodzącym zaobserwowano poprawę jakości samego procesu obróbki.

  Ostatnim, acz równie ważnym argumentem przemawiającym za zakupem kolejnych partii filtrów magnetycznych, były znikome opory przepływu jakie generowały te urządzenia w porównaniu z filtrami tkaninowymi. Ostatecznie dostawa objęła 120 sztuk separatorów magnetycznych.

  SPRAWDŹ OFERTĘ

  Realizujemy dostawy zarówno pojedynczych urządzeń, jak również w oparciu o własne biuro projektowe i dział montażowy wykonujemy kompletne instalacje stosowane przy produkcji proszków, granulatów, cieczy i past. Nasze prace obejmują zarówno dobór urządzenia (który może być realizowany w oparciu o testy z rzeczywistym produktem), jak również jego montaż, uruchomienie oraz serwis.

  WYŚLIJ ZAPYTANIE

  Grupa WOLFF
  KRZYSZTOF WNĘK– jestem do Twojej dyspozycji

  Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu

  Nie odbieram? Kliknij!
  Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail – na pewno odpowiem,
  lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

    Temat wiadomości

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Nazwa firmy (wymagane)

    E-mail firmowy (wymagane)

    Telefon firmowy (wymagane)

    Treść wiadomości