Płytki bezpieczeństwa jako zabezpieczenie elektrowni wiatrowych

Grupa WOLFF ANNA DRABIK
ANNA DRABIK – jestem do Twojej dyspozycji
Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu

Nie odbieram? Kliknij! Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail – na pewno odpowiem, lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

  Projekt

  Projekt

  Dostawa

  Dostawa

  Montaz

  Montaż

  Uruchomienie

  Uruchomienie

  Serwis

  Serwis

  W oparciu o technologie i usługi pewnej firmy na świecie wytwarza się około 25% energii. W Polsce posiada ona m.in. zakład budujący turbiny wiatrowe. To właśnie do tego zakładu powędruje kolejna w tym roku dostawa membran bezpieczeństwa, które będą chronić układy potężnych wiatraków przed nadmiernym wzrostem ciśnienia.

  Co ciekawe, dostarczone przez GRUPĘ WOLFF płytki bezpieczeństwa jako element wyposażenia turbin będą pracować w różnych egzotycznych lokalizacjach, m.in. w Meksyku czy Hong-Kongu.

  W zależności od wielkości turbiny wiatrowej stosuje się różne średnice płytek: od DN 200 do DN 600. Są to płytki trójwarstwowe, przy czym dwie zewnętrzne wykonane są z Inconelu, tj. stopu niklu, chromu i żelaza. Materiał ten charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję w warunkach podwyższonej temperatury. Z kolei wewnętrzna, uszczelniająca warstwa membrany wykonana jest z teflonu.

  SPRAWDŹ OFERTĘ

  Specjalizujemy się w dostawach zabezpieczeń procesowych, które chronią pojedyncze urządzenia, jak również całe instalacje produkcyjne przed uszkodzeniem w wyniku nieprawidłowego przebiegu procesu. Nasze działania obejmują zarówno analizy i audyty instalacji procesowych pod kątem bezpieczeństwa procesowego, prace projektowe jak również dostawy, montaże i serwis.

  WYŚLIJ ZAPYTANIE

  Grupa WOLFF
  BARTŁOMIEJ BORZDZIŁOWSKI- jestem do Twojej dyspozycji

  Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu
  Nie odbieram? Kliknij!
  Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail - na pewno odpowiem,
  lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić