Latarki z silnym źródłem światła EX ATEX

Grupa WOLFF JOANNA BALICKA
JOANNA BALICKA – jestem do Twojej dyspozycji
Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu

Nie odbieram? Kliknij! Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail – na pewno odpowiem, lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

  Projekt

  Projekt
  Dostawa

  Dostawa
  Montaz

  Montaż
  Uruchomienie

  Uruchomienie
  Serwis

  Serwis
  Latarki ATEX - przeciwwybuchowe

  Wydajne latarki akumulatorowe spełniają wymogi stawiane przez Dyrektywę ATEX (94/9/WE) i zostały zatwierdzone do użytku w obszarach zagrożenia wybuchem w strefach 1 i 2. Są one szczególnie przydatne dla służb utrzymania ruchu wykonujących prace remontowe lub naprawcze w obszarach zagrożonych wybuchem, dla inspektorów nadzoru oraz pracowników ochrony.

  Latarki zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający swobodną obsługę za pomocą jednej ręki. Można je włączać lub wyłączać nawet w rękawicach ochronnych. Pozwala to na jednoczesne wykonywanie innych czynności drugą ręką, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności użytkowanego urządzenia.

  Latarka HE 5 mieści się w kieszeni, wyposażona jest w pasek umożliwiający przypięcie do odzieży lub pasa. Dzięki użyciu odbłyśnika parabolicznego z przesłoną schodkową, skutecznie może oświetlać zarówno obszary znajdujące się blisko jak i daleko. Latarka wyposażona jest w 4,5 V płaską baterię zgodną z IEC 60086 3 R 12 (klasa temperaturowa T6) lub LR 12 (klasa temperaturowa T4).

  Latarki HE 9 Basic przy wadze zaledwie 750 gramów pozwala oświetlić miejsce pracy w obszarach zagrożonych wybuchem przez ok. 5 godzin. Urządzenie przeznaczona jest do użytku w strefach 1 i 2, zgodnie z wymaganiami Dyrektywy ATEX (94/9/WE). Ponadto spełnia ono wszystkie wymagania normy PN-EN 60079 dotyczące budowy, badań i znakowania sprzętu elektrycznego przeznaczonego do stosowania w atmosferach wybuchowych.

  Latarki HE 9 Basic wyposażone są w przyjazny dla środowiska akumulator litowo-jonowy o wysokiej gęstości energii oraz niskiej wadze, w którym nie występuje tzw. „efekt pamięci” – zjawisko zaobserwowane w niektórych typach akumulatorów, powodując utratę rzeczywistej lub pozornej jego pojemności. Elektronika latarek HE9 dodatkowo zapewnia niezawodną ochronę przed jego głębokim rozładowaniem i przeładowaniem.

  • Klasa temperaturowa do T4/T6
  • Poręczny kształt
  • Odporne na zarysowania szkło mineralne
  • Elektroniczny system ochrony ogniw (HE 9 Basic)
  • Dwa halogenowe źródła światła (HE 9 Basic)
  • Stopień ochrony do IP65
  • Atesty międzynarodowe
  • HE 5 EN
  • HE 9 Basic
  • Ładowarka

  Sprawdź przykłady dostępnych rozwiązań

  Projektowanie oświetlenia przemysłowego

  Specjalizujemy się w oświetleniu przemysłowym ze szczególnym uwzględnieniem obiektów, w których występuje: zapylenie, korozyjna atmosfera, zagrożenie wybuchem i pożarem.

  AB 05 Ex Oprawy oświetleniowe do montażu natynkowego EX ATEX

  Oprawy natynkowe, zwieszane, projektory i naświetlacze

  Stosowane głównie w obszarach zagrożonych wybuchem, w instalacjach lądowych i morskich, w budynkach magazynowych, halach produkcyjnych oraz obiektach przemysłu chemicznego.

  Liniowe oprawy oświetleniowe w wykonaniu Ex

  Zbudowane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o doskonałych właściwościach mechanicznych oraz o dużej odporności na związki chemiczne.

  NFMV LED - reflektory oświetleniowe led EX ATEX

  Oświetlenie
  LED ATEX

  Najprostsze i najtańsze rozwiązanie, które
  można zamontować w kanałach i rurociągach.

  Oświetlenie przemysłowe (bez Ex)

  Idealne rozwiązanie dla dużych przestrzeni, pomieszczeń o wysokich sufitach i obiektów wymagających dobrego oświetlenia.

  Skonfiguruj własne rozwiązanie.

  Darmowa konsultacja

  Odpowiem na Twoje pytania odnośnie opraw oświetleniowych w wykonaniu przeciwwybuchowym. Pomogę dobrać odpowiednie produkty. Zajmuję się także elektrotechniką przemysłową w wykonaniu Ex. Aby skorzystać z darmowej i w 100% niezobowiązującej konsultacji wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz. Obok formularza wypisałam też przykłady pytań, które były już do nas kierowane.

  Grupa WOLFF JOANNA BALICKA
  JOANNA BALICKA – jestem do Twojej dyspozycji
  Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu

  Nie odbieram? Kliknij! Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail – na pewno odpowiem, lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

   Projekt

   Projekt
   Dostawa

   Dostawa
   Montaz

   Montaż
   Uruchomienie

   Uruchomienie
   Serwis

   Serwis

   Przykładowe pytania

   Oświetlenie:
   • Czy w przypadku konieczności zapewnienia dwóch niezależnych źródeł energii elektrycznej baterię centralną należy podpiąć do dwóch źródeł energii, czy wystarczy do jednego?
   • Czy oświetlenie awaryjne ma oświetlać tak jak oświetlenie ewakuacyjne, czyli drogi i niezbędny sprzęt, czy ma mieć zakres oświetlania taki sam jak oświetlenie podstawowe?
   Elektrotechnika
   • Czy w pomieszczeniach, w których są strefy zagrożenia wybuchem elektrotechnika przemysłowa musi być w wykonaniu EX
   • Czy jeśli dotychczas miałem rozdzielnicę w obudowie Ex d, muszę ją wymienić na taką samą, czy mogę zastosować np. obudowę Ex e?

   Darmowa konsultacja