3000 PLN do ręki
za skuteczne polecenie pracownika

Twoje daneDane osoby polecanejFirma (nie)doskonała

Nasza firma nie jest doskonała… chyba żadna nie jest. Robimy wszystko co w naszej mocy, żebyśmy stanowili jeden, zgrany zespół, który nawzajem się wspiera. Chcę, aby GRUPA WOLFF była jeszcze lepszym miejscem pracy. Dużo w tym kierunku zrobiliśmy, ale jeszcze więcej przed nami.

Nie tworzę sztucznych barier. Jestem do dyspozycji dosłownie każdego pracownika. Każda osoba jest ważna, bo firma jest jak zegarek – jeśli wypada jego najmniejszy trybik, mechanizm zaczyna szwankować.

Prezes GRUPY WOLFF
BARTOSZ WOLFF

Kogo szukamy?

Szukamy wyjątkowych ludzi! Ciągle stawiamy sobie odważne i ambitne cele, odnajdujemy właściwe ku nim drogi oraz wytrwale realizujemy to, co sobie założyliśmy. Zależy nam, na naszym zespole, dbamy o to aby ciągle się rozwijał. Zapewniamy pracownikom odpowiednie narzędzia oraz przestrzeń, w której w pełni mogą rozwijać swój potencjał.

StanowiskoFirmaLokalizacjaDział
Księgowa / Księgowy »GRUPA WOLFFBalice (Kraków)Księgowośc
Pracownik prefabrykacji osprzętu elektrycznego »GRUPA WOLFFBalice (Kraków)Serwis i montaże
Specjalista ds. zakupów »GRUPA WOLFFBalice (Kraków)Dział Zakupów
Kierownik projektu/montażu/budowy »GRUPA WOLFFBalice (Kraków)Serwis i montaże
Inżynier sprzedaży systemów bezpieczeństwa przemysłowego »GRUPA WOLFFBalice (Kraków)Dział sprzedaży
Specjalista ds. bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego »ATEXBalice (Kraków)Bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego
Serwisant Kraków »GRUPA WOLFFBalice (Kraków)Serwis i montaże

Poznaj prezesa

Poniżej znajdziesz najnowsze wpisy Bartosza Wolffa – prezesa GRUPY WOLFF. Dotyczą one różnych tematów, począwszy od kwestii związanych z biznesem, przez relacje w firmie, po luźne przemyślenia. Sprawdź koniecznie aby poczuć ducha naszej firmy.

.

Pakiet startowy
na dobry początek

Na dobry początek otrzymasz Pakiet Startowy. Dowiesz się z niego jakie są nasze wartości i jak działamy. Poznasz kluczowe osoby w firmie, do których zawsze możesz się zwrócić. W pakiecie znajdziesz także najważniejsze narzędzia pracy, np. laptop, kluczyki do auta czy telefon. Pakiet startowy to także nasze firmowe piwo WOLFF PREMIUM BEER, czasopismo EXPRESS PRZEMYSŁOWY oraz garść firmowych gadżetów. Z takim pakietem uśmiech na twarzy gwarantowany 🙂

Nasza siedziba
czyli ergonomicznie i przyjemnie

Obecnie posiadamy kilka oddziałów i przedstawicielstw w Polsce i na Świecie (Katowice, Poznań, Brazylia). Szczególnie dumni jesteśmy jednak z naszej nowej siedziby zlokalizowanej w podkrakowskich Balicach. Poniżej znajdziesz jej kilka zdjęć.