GRUPA WOLFF wykona kompletną instalację odciągową pyłów i gazów dla dwóch linii produkcyjnych dla zakładu produkcyjnego z branży aluminium zlokalizowanego w Europie Zachodniej

Grupa WOLFF
KRZYSZTOF WNĘK- jestem do Twojej dyspozycji

Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu
Nie odbieram? Kliknij!
Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail - na pewno odpowiem,
lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

  Bogate doświadczenie i wiedza naszych specjalistów przyczyniły się do wybrania GRUPY WOLFF na wykonawcę kompletnej instalacji odciągowej pyłów i gazów dla dwóch linii produkcyjnych przez jednego ze znaczących producentów z branży aluminium. Należy podkreślić, że to już kolejne zlecenie od tego samego Inwestora. 

  Inwestycja zostanie zrealizowana w systemie „pod klucz”, w związku z czym nasz zespół zaprojektuje, dostarczy, zamontuje i uruchomi instalację odciągową. W jej skład wchodzić będą dwa odpylacze pracujące z czterema wentylatorami o łącznej wydajności 40000 m3/h. Montowanej instalacji będzie towarzyszyć również wiele różnych podzespołów takich jak: przepustnice, kominki dachowe, wyrzutnie, podpory i inne konstrukcje. Filtry oraz instalacja będą izolowane termicznie w otulinie z płaszczów aluminiowych. Całość będzie w pełni zautomatyzowana i zasilana z szafy sterującej.

  Co ważne, instalacja wykonana zostanie zgodnie z wymaganiami Dyrektywy ATEX dla pyłów o klasie wybuchowości ST2, czyli pyłów silnie wybuchowych (stała wybuchowości Kst = 200-300 bar∙m/s).

  Nasze kompetencje w zakresie bezpieczeństwa wybuchowego pozwolą również zabezpieczyć instalację panelami dekompresyjnymi, klapami zwrotnymi oraz dozownikami celkowymi – są to rozwiązania ograniczające skutki potencjalnego wybuchu.

  SPRAWDŹ OFERTĘ

  Instalacje odpylania

  W ramach naszego biura projektowego oraz działu montażowo-serwisowego wykonujemy projekty oraz budujemy kompletne instalacje odpylania. Nasze prace realizujemy także dla stref zagrożonych wybuchem.
  Kliknij poniżej i sprawdź naszą ofertę w tym zakresie.

  WYŚLIJ ZAPYTANIE

  Grupa WOLFF
  SEBASTIAN SŁABOSZEWSKI - jestem do Twojej dyspozycji
  +48 79* *** ***   - pokaż numer
   s.sla***@***  - pokaż email

  Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu
  Nie odbieram? Kliknij! x
  Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail - na pewno odpowiem!

   Temat wiadomości

   Imię i nazwisko (wymagane)

   Nazwa firmy (wymagane)

   E-mail firmowy (wymagane)

   Telefon firmowy (wymagane)

   Treść wiadomości

   Załącz plik