INSTALACJE DLA WYJĄTKOWO TRUDNYCH WARUNKÓW PRACY

Za projekt instalacji odpowiadało biuro projektowe GRUPY WOLFF. Projekt uwzględniał, niezbędne dla warunków pracy systemy, w tym lokalne układy klimatyzacji oraz system zabezpieczający przed skutkami wybuchu. Na jego bazie przystąpiliśmy do produkcji kluczowych elementów instalacji, w tym jednostki filtracyjnej, elementów instalacji rurowej oraz konstrukcji stalowych.

Gotowe elementy wraz z niezbędnymi narzędziami zostały przetransportowane do Dubaju drogą morską. Ten etap prac wymagał szczególnej uwagi i doskonałej organizacji. Brak któregoś z elementów instalacji lub narzędzi mógł skutkować opóźnieniem prac oraz dodatkowymi kosztami. Po przybyciu kontenerów na miejsce przystąpiliśmy do prac montażowych. Mimo, iż zadanie było realizowane w niezwykle trudnych warunkach, jego kolejne etapy byłe realizowane zgodnie z harmonogramem. Nasze działania zostały zakończone uruchomieniem instalacji oraz przeprowadzeniem szkolenia dla miejscowych pracowników. Całość zadania, mimo niezwykle skomplikowanej logistyki, została wykonana sprawnie i szybko.

DOSTAWA INSTALACJI ODPYLANIA DO JEDNEGO Z NAJGORĘTSZYCH MIEJSC NA ZIEMI

ZAKRES PRAC: Projekt, produkcja, dostawa, montaż, wdrożenie systemu przeciwwybuchowego, uruchomienie.

LOKALIZACJA: Zjednoczone Emiraty Arabskie – jedno z najgorętszych miejsc na ziemi. Średnia temperatura latem w Dubaju to aż 42°C w cieniu.