Ponad 100 uczestników dnia dziecka poczuło miłość, zabawę, a także smak lodów, popcornu i waty cukrowej

Dzień Dziecka w Grupie Wolff to nie tylko obchody jednego z najbardziej oczekiwanych dni w roku dla dzieci. To także wyraźny sygnał, że wartości rodzinne są centrum naszej kultury organizacyjnej. Tego dnia, nasze biuro napełniło się radością, śmiechem i miłością – emocjami, które są nam bliskie… emocjami, które chcemy widzieć w naszej firmie każdego dnia. We wspólnej zabawie udział wzięło ponad 100 uczestników, w tym 44 dzieci w wieku od 0,5 do 19 lat.

Dzień dziecka zaczął się od II śniadania. Później był moment, aby pokazać swoim pociechom miejsca, w którym każdego dnia ich rodzice dają z siebie wszystko.

Następnie przyszedł czas na warsztaty prowadzone przez firmę Chemical World, które wzbudziły entuzjazm i ciekawość naszych młodych gości. Zabawy z chemią, eksperymenty, pokazy – wszystko to zostało dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci, wprowadzając je w fascynujący świat nauki.

W ciągu całego dnia, na terenie firmy odbywały się liczne atrakcje: dmuchańce, malowanie twarzy, animacje, a także słodkości takie jak wata cukrowa, popcorn i lody. Nie zapomnieliśmy też o smacznym i zdrowym jedzeniu, które dostarczało energii do zabawy.