TEMAT

Wybuch pyłu aluminium

Tak, jak obiecałem wczoraj, poniżej publikuję krótki filmik z dzisiejszego pokazu wybuchu przestrzennego. Do testu użyliśmy ok. 200 gramów sproszkowanego aluminium. Kilkanaście sekund wystarczyło, by przekonać się jak ogromna siła drzemie w tak pozornie niewielkiej ilości produktu! Uczestnicy pokazu byli pod wrażeniem – nie dało się nie odczuć siły fali uderzeniowej!

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu zauważamy, że znaczącym problemem wśród przedsiębiorców i pracowników zakładów przemysłowych jest brak odpowiedniej wiedzy na temat produktów stanowiących zagrożenie. Dla wielu osób nie jest oczywistym, że nawet powszechnie stosowane substancje takie jak mąka, cukier, pył drzewny czy pył węglowy mogą ulec zapłonowi. To dlatego realizujemy pokazy kontrolowanych wybuchów, które nie tylko podnoszą świadomość skali ryzyka, ale również pokazują rozwiązania techniczne, które mogą w znaczący sposób wpłynąć na przebieg wybuchu i zniwelować jego skutki do minimalnego poziomu.

FIRMA Z LUDZKĄ TWARZĄ

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą…

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą, opartą na powierzchownych relacjach typu fast-food. W biznesie szukamy czegoś więcej – zaufania, partnerstwa i ludzkiej twarzy. To na tych fundamentach chcemy budować GRUPĘ WOLFF. Nie jest to łatwe w świecie zdominowanym przez korporacyjny, chłodny styl prowadzenia biznesu. Zapewniam jednak, że będziemy starać się podążać własną drogą. Drogą biznesu z ludzką twarzą.

Dlatego, poprzez kanał na portalu LinkedIn oddaję się do waszej dyspozycji. Każdy z Was – klientów, partnerów, pracowników, a także potencjalnych pracowników czy klientów może zadać mi pytanie. Gwarantuje, że odpowiem na każde z nich.

Ze swojej strony będą chciał pokazywać Wam firmę od kuchni, udostępniać ciekawostki z branży, ciekawe konkursy oraz własne przemyślenia, czyli wszystko to co może Was zainteresować. Dołącz do mnie i bądźmy w kontakcie.