TEMAT

Zero kompromisów – 220 butli HRD będzie chronić zakład branży drzewnej przed wybuchem i pożarem

Poniższy tekst opublikowałem jako post na portalu LinkedIn.

Zobacz cały post.

Ponad 30 skrzyń z 220 butlami tłumienia wybuchu nowego typu. Całość do zabezpieczenia dużego zakładu z branży drzewnej. To po dwóch innych zakładach w Europie kolejny projekt dla tego samego właściciela. Dlaczego my? Ważnym argumentem był fakt, że po wybuchu w jednym z zakładów tej firmy dopiero nasze systemy zadziałały prawidłowo powstrzymując rozwój wybuchu. Było to możliwe bo do kwestii bezpieczeństwa podchodzimy w myśl zasady: zero kompromisów.

▶ Nieco więcej o wspomnianym wybuchu dowiesz się z tego webinaru (jeden z przykładów): https://cutt.ly/Q7fo7c4

Mówią, że mądry Polak po szkodzie. W przypadku bezpieczeństwa wybuchowego i pożarowego to przysłowie nie ma jednak narodowości. Ten przykład dotyczy międzynarodowego koncernu z branży drzewnej. Wspomniany wyżej wybuch zniszczył dużą część zakładu. Straty szły w miliony. Stała produkcja. Skłamałbym gdybym powiedział, że zakład nie posiadał zabezpieczeń. Posiadał… ludzie naprawdę mieli świadomość zagrożenia… i działali tak jak potrafili i tak jak mogli.

Niestety działania te z góry były skazane na niepowodzenie… zabezpieczenia od różnych dostawców, często zastosowane w sposób nielogiczny lub punktowy… co gorsze zdarzało się, że dostawcy szli na skróty… byle sprzedać.

FIRMA Z LUDZKĄ TWARZĄ

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą…

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą, opartą na powierzchownych relacjach typu fast-food. W biznesie szukamy czegoś więcej – zaufania, partnerstwa i ludzkiej twarzy. To na tych fundamentach chcemy budować GRUPĘ WOLFF. Nie jest to łatwe w świecie zdominowanym przez korporacyjny, chłodny styl prowadzenia biznesu. Zapewniam jednak, że będziemy starać się podążać własną drogą. Drogą biznesu z ludzką twarzą.

Dlatego, poprzez kanał na portalu LinkedIn oddaję się do waszej dyspozycji. Każdy z Was – klientów, partnerów, pracowników, a także potencjalnych pracowników czy klientów może zadać mi pytanie. Gwarantuje, że odpowiem na każde z nich.

Ze swojej strony będą chciał pokazywać Wam firmę od kuchni, udostępniać ciekawostki z branży, ciekawe konkursy oraz własne przemyślenia, czyli wszystko to co może Was zainteresować. Dołącz do mnie i bądźmy w kontakcie.