Poznajmy się lepiej 
 zapraszamy na Eenergetab i kolację

W imieniu własnym oraz całego zespołu GRUPY WOLFF chciałbym zaprosić do udziału zarówno w targach Energetab (12-14 września), jak również do wspólnej kolacji. Jestem przekonany, że takie niezobowiązujące spotkanie będzie idealną okazją, aby poznać się jeszcze lepiej.

Sebastian Słaboszewski
Dyrektor działu handlowego w GRUPIE WOLFF

Kiedy i gdzie?

ENERGETAB

Wspólnie z firmą Crouse-Hinds będziemy dostępni na stoisku L7-1 od 12 do 13 września między 9:00 a 17:00 oraz 14 września od 9:00 do 15:00.

Adres: 43-316 Bielsko-Biała, al. Armii Krajowej 220

KOLACJA

Kolacja dla partnerów i klientów odbędzie się wieczorem 12 września o godzinie 19:00 w Pensjonacie Perła Beskidu.

Adres: 43-450 Ustroń, ul. Sanatoryjna 42

Potwierdź obecność

Pierwsze 10 osób, które dokonają zgłoszenia, otrzyma pakiet piwny WOLFF PREMIUM BEER (więcej o pakiecie). Udział uzależniony jest od dostępności mail. Potwierdzenie udziału zostanie przesłane drogą mailową.

Własna prefabrykacja
 skrzynek zaciskowych i kaset sterowniczych

Szeroki zakres dostaw

Realizujemy dostawy urządzeń elektrotechnicznych w wykonaniu przeciwwybuchowym,
w tym m.in. oprawy oświetleniowe, oprawy oświetlenia ewakuacyjnego, rozdzielnice, kasety i panele sterujące, osprzęt łączeniowy, wyłączniki bezpieczeństwa.
Nasze działania w tym zakresie prowadzone są w sposób kompleksowy, tj. od audytu zakładu przemysłowego, przez dobór właściwych rozwiązań, po ich montaż.

eLLK LED – liniowe oprawy świetlówkowe led EX ATEX
GHG – skrzynki zaciskowe wykonane z tworzywa sztucznego EX ATEX
OSPRZĘT ŁĄCZENIOWY W WYKONANIU PRZCIWWYBUCHOWYM
Kasety i panele sterujące w wykonaniu przeciwwybuchowym

Sprawdź nasz samochód demonstracyjny 

Kim jesteśmy

GRUPA WOLFF to polska firma, która od ponad 20 lat buduje rodzimy przemysł. Dostarczamy technologie oraz zapewniamy bezpieczeństwo produkcji we wszystkich najważniejszych branżach. Posiadamy certyfikat „Certified Assembly Partner for Explosion Protected Products”, który uprawnia nas do prowadzenia prefabrykacji szerokiego zakresu urządzeń z palety produktów Eaton Cooper Crouse-Hinds.

Cooper Crouse-Hinds z siedzibą w Soest to światowy lider w produkcji artykułów elektrycznych w wykonaniu przeciwwybuchowym do wszystkich stref zagrożenia wybuchem. Najbardziej znaną w Polsce marką tej firmy jest CEAG. Należy do międzynarodowego koncernu Eaton, którego obroty w 2016 roku sięgnęły 19,7 miliardów dolarów. Crouse-Hinds zatrudnia w swoich oddziałach na całym świecie kilkadziesiąt tysięcy osób.