GRUPA WOLFF wśród wystawców tegorocznych Targów Schüttgut 2014

Grupa WOLFF wśród wystawców tegorocznych Targów Schüttgut 2014

GRUPA WOLFF będzie obecna wśród grona wystawców tegorocznych Targów Schüttgut 2014, które w tym roku organizowane są w dniach 21- 22 maja w Dortmundzie.

Głównym punktem prezentacji na naszym stanowisku będzie DEDYKOWANY SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA WYBUCHOWEGO. DSBW to kompleksowa koncepcja ochrony zakładów przemysłowych przed skutkami niekontrolowanego wybuchu pyłów, gazów, par cieczy oraz mieszanin hybrydowych. W zależności od potrzeb, Dedykowany System Bezpieczeństwa Wybuchowego może zostać zastosowany dla pojedynczego aparatu lub urządzenia, fragmentu instalacji procesowej, jak również całych zakładów przemysłowych. Kadra doskonałych fachowców czyni Grupę Wolff zdolną do rozwiązania każdego problemu i realizacji każdego zadania związanego z tematyką bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego w wielu branżach przemysłu.

Równolegle z targami odbędzie się konferencja poświęcona bezpieczeństwu wybuchowemu w przemyśle. Jej organizatorem jest INDEX – Międzykontynentalne stowarzyszenie Ekspertów ds Bezpieczeństwa Wybuchowego, którego członkiem jest m.in. GRUPA WOLFF. W ramach konferencji, Bartosz Wolff – prezes GRUPY WOLFF – wygłosi wykład nt. zagrożenia wybuchowego w przemyśle energetycznym. Prezentacja zostanie poparta dwoma przykładami poważnych zdarzeń, jakie miały miejsce w ostatnich latach w Polsce (Elektrownia Dolna Odra oraz Elektrownia Turów). Przedstawione zostaną również wytyczne, jakie po niniejszych zdarzeniach wystosowała PIP oraz działania jakie zostały podjęte przez poszczególne elektrownie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że spotkamy się z Państwem w dniach od 21-go do 22-go maja 2014 roku. w Dortmundzie podczas Targów Schüttgut 2014 na naszym stoisku M19A zlokalizowanym w Hali nr 5.

W celu otrzymania darmowych wejściówek prosimy o kontakt.


KARIERA

Szukamy wyjątkowych ludzi. Ciągle stawiamy sobie odważne i ambitne cele, odnajdujemy właściwe ku nim drogi oraz wytrwale realizujemy to, co sobie założyliśmy. Zależy nam, na naszym zespole, dbamy o to aby ciągle się rozwijał. Zapewniamy pracownikom odpowiednie narzędzia oraz przestrzeń, w której w pełni mogą rozwijać swój potencjał.

MASZ PYTANIA?